سلام به سایت گروه مشاوران بهرو خوش آمدید.

درباره ما

درباره ما
گروه مشاوران بهرو در سال 1397 و با هدف ارائه خدمات تخصصی مشاوره کسب‌ وکاری به سازمان‌ها و استارتاپ‌های تازه تاسیس و توسعه آن‌ها ایجاد شد. این گروه با بهره‎گیری از دانش روز،استفاده از بهترین روش ها، تجربه سالیان متمادی و با رویکردی حرفه ای و علمی، خدمات با کیفیت خود را با راه حل‌های اختصاصی متناسب با هر کسب و کار، در عین سریع بودن در اجرا و تعهد بالا، به شرکت ها و تیم ها ارائه می‌دهد و سعی بر آن دارد که راه حل‌های روز دنیا را در مجموعه کسب و کارهای ایرانی بومی‌سازی کند.

گروه مشاوران بهرو تمامی تلاش خود را انجام میدهد، تا خروجی های مورد نظر شما به بهترین شکل حصول پیدا کند . و روند منطقی به سمت چشم انداز و اهداف خود داشته باشید.

 

همچنین ما با تفکری خلاقانه و رویکردی دانش بنیان و عملکردی حرفه ای و به پشتوانه سرمایه انسانی متخصص خود برآنیم تا پاسخ‌گوی طیف متنوعی از نیازها، انتظارات مشتریان و ذینفعان باشیم و برای حفظ و افزایش سطح رضایت مندی آن‎ها تلاش نماییم.
با توجه به اهمیت این حوزه و لزوم داشتن تجربه‌های عملی و آکادمیک قوی، اعضای این گروه را کارآفرینان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور همچون دانشگاه تهران و امیرکبیر تشکیل داده‌اند. بهرو در این مدت تجربه کار با برندهای مختلفی همچون شتابدهنده نکسترا ، سازمان فضایی ایران، تدوام آرامش، سندیکا صنعت برق ایران، شرکت تهویه تهران، کلینیک کسب و کار و… را در کارنامه خود دارد.