سلام به سایت گروه مشاوران بهرو خوش آمدید.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

 

بسیاری از کسب و کارها از کانال‌های دیجیتال مانند جستجوی گوگل، رسانه های اجتماعی، ایمیل، تبلیغات آنلاین و وب سایت‌های خود برای ارتباط با مشتریان فعلی و احتمالی خود استفاده می‌کنند. بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ به کسب و کارها امکان می دهد که مخاطبان ایده آل خود را در جایی که بیشتر وقت خود را در آن‌جا می گذرانند، پیدا کنند.

استراتژی دیجیتال مارکتینگ

اگر استراتژی را راه رسیدن به مقصد در نظر بگیریم، باید برای رسیدن به اهداف خود در بازاریابی دیجیتال و بدست آوردن بازار در این فضا، استراتژی داشته باشیم. این به آن معنا است که پکیج‌های آماده کاربردی ندارند و ما باید استراتژی دیجیتال مارکتینگ مختص خود را داشته باشیم. مدل گروه مشاوران بهرو برای طراحی و تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال، بر مبنای تحلیل خود کسب و کار است، در واقع راه حل پیشنهادی ما مختص همان کسب و کاری تهیه می‌شود که راه حل را از ما درخواست کرده‌است.


زیرمجموعه‌های مهم دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ از زیرمجموعه‌های مهمی تشکیل شده‌است که هر کدام از آن‌ها به تنهایی شهرت زیادی دارند، به طور مثال استراتژی محتوایی، استراتژی سئو، کمپین‌های تبلیغات آنلاین از مهم‌ترین این زیرمجموعه ها هستند. اولین گام هم در استراتژی بازاریابی دیجیتالی بحث تحلیل دقیق مخاطبان است. تحلیل دقیق مخاطبان به ما کمک می‌کند که در ابتدا نیازهای واقعی کاربران را شناسایی کنیم و در ادامه کمپین‌های بازاریابی و استراتژی‌های خود را دقیقا منطبق بر رفتار کاربران طراحی و اجرا کنیم.

اجرا استراتژی دیجیتال مارکتینگ توسط گروه مشاوران بهرو

– طراحی و برنامه‌ریزی برای استراتژی دیجیتال مارکتینگ سازمان‌ها

– ارائه تقویم محتوایی برای شبکه‌های اجتماعی و ارائه راهکار برای بازاریابی از طریق این شبکه‌ها

– ارائه چک‌لیست‌های ضروری برای سئو سایت از منظر محتوایی و تکنیکال

– طراحی کمپین‌های مختلف بازاریابی مانند تبلیغات، ایمیل مارکتیگ، بازاریابی محتوایی، اینفلوئنسر مارکتینگ و …

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.